Najbliższe wydarzenia

« »
Pn Wt Śr Cz Pt So N
"Nadzieja sprawia, że rośnie miłość, a miłość sprawia że rośnie nadzieja. Z pewnością nadzieja w Boską dobroć sprawia, że rośnie miłość ku Jezusowi Chrystusowi."
- św. Alfons Maria Liguori
Wspólnoty parafialne
Wspólnota osób niepełnosprawnych
zobacz więcej
         Początki Współnoty Magnificat sięgają 1981 roku. Z prowadzonych przez O. Jana Mikruta w naszej parafii św. Krzyża szkół modlitwy i seminariów Odnowy w Duchu św. została wyłoniona ok. 60-cio osobowa grupa animatorów.
zobacz więcej
Ruch Światło Życie  ΦΩΣ ΖΩΗ (czyt. fos-zoe).  
zobacz więcej
Pośród wspólnot parafialnych liczną grupę stanowią Ministranci i Marianki. Mamy około 30 Ministrantów i 30 Marianek.
zobacz więcej
Próby zespołu odbywają się w soboty o godz. 10.30 w sali parafialnej a także
w niedzielę o godz. 10.00.
zobacz więcej
Jeśli Bóg obdarzył cię pięknym głosem lub potrafisz grać na jakimś instrumencie i chcesz wychwalać Pana razem z nami, to zapraszamy Cię do naszego zespołu.  
zobacz więcej
Zapraszamy na stronę internetową Chóru Parafialnego "Gloria": http://chor-gloria.com.pl/
zobacz więcej
Jubileusz 15 -lecia spotkań Gliwickich Amazonek przy kościele Podwyższenia Krzyża Świętego.               Gliwickie Stowarzyszenie Amazonek powstało w maju 1998 roku, a spotkania przy kościele Podwyższenia Krzyża Świętego rozpoczęły się 6 lutego 2000 roku.
zobacz więcej
Spotkania odbywają się we wtorki w godz. 15.30 - 17.30   Wydawanie zupy dla biednych i potrzebujących: we wtorki i czwartki od 12.00 - 12.30
zobacz więcej
Wspólnota "Niosąca Ducha" jest grupą Odnowy Charyzmatycznej. Powstała w styczniu 2017 r. jako filia gliwickiej wspólnoty Szekinah. Spotkamy się co tydzień by uwielbiać naszego Pana Jezusa Chrystusa.
zobacz więcej