Najbliższe wydarzenia

« »
Pn Wt Śr Cz Pt So N
"Nadzieja sprawia, że rośnie miłość, a miłość sprawia że rośnie nadzieja. Z pewnością nadzieja w Boską dobroć sprawia, że rośnie miłość ku Jezusowi Chrystusowi."
- św. Alfons Maria Liguori
Intencje

INTENCJE mszalne 29.01-05.02.2023

NIEDZIELA

29.01.2023

IV Niedziela Zwykła

6.30

1. + Maria Brol, gr.

8.00

1. + Antoni Hasa, gr.

2. + Wiesław Kryński, gr.

9.30

1. + Barbara Swoboda w 1 r. śm.

11.00

1. Z prośbą o Boże bł. zdrowie, Dary Ducha Świętego dla Dagmary Kozaczka w 50 r. urodzin

2. + Rudolf Hajok w 1 r. śm.

12.30

1. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. opiekę MBNP dla Krzysia z okazji 12 ur.

16.00

1. Z okazji 18 r. urodzin Michała

17.00

Nieszpory

18.00

1. + Krzysztof Piaściński w 1 r. śm.

19.30

1. ++ rodziców: Wanda i Czesław, zm. z pokrewieństwa z obu stron i dusze w czyśćcu

PONIEDZIAŁEK

30.01.2023

 

6.00

1. + Maria Brol, gr.

7.00

1. + Antoni Hasa, gr.

2. + Wiesław Kryński, gr.

3. + Maria Twardzik na pam. urodzin

8.00

1. Zbiorowa za zmarłych

9.00

1. O Boże bł.

18:30

1. + Andrzej Zajączkowski w 1 r. śm., o radość nieba

WTOREK

31.01.2023

Św. Jan Bosko

 

 

 

6.00

7.00

1. ++ Bertę, Konstantego, Wiktora, Alojzego, Johana, Ryszarda Kandziela, Alfreda Kuś

1. + Gerard Buczek w 34 r. śm.

8.00

1. ++ Joahim i Leokadia Nowrot, ciocie Magdalenę, wujków Pawła i Jerzego dziadków Nowrot i Dawid

8.30

Nowenna do MBNP

9.00

1. + Jadwiga o radość wieczną

18.00

Nowenna do MBNP

18.30

Zbiorowa do MBNP

ŚRODA

01.02.2023

 

6.00

1. ++ Martyna, Wiktor Mainka, Johan, Ryszard Kondziela, Alfred Kuś, Paweł, Maria, Józef Wygaś

7.00

1. ++ Roman i Teresa Kozina, gr.

2. + Zofia Wawrzyczek, gr.

8.00

1. + Karolina Siewierska

9.00

1. ++ Szczubko Elena, Eugenia, Andrzej, Żukow Borys, Petryk, Raisa

16.30

Radio Maryja spotkanie opłatkowe

18.30

1. ++ Konrad Skorupa na pam. urodzin, Elżbieta Skorupa w rocz. śm.

CZWARTEK

02.02.2023

Św. Ofiarowanie Pańskiego

 

 

6.00

1. ++ Matylda, Szymon, Wilchelma Walke, Adelajda Czaja, Goldman, Kubicki, Kaleia, Saweryn

7.00

1. ++ Roman i Teresa Kozina, gr.

2. + Zofia Wawrzyczek, gr.

3. + Waldemar Grzesica

8.00

1. W int. życia i ochrony dzieci nienarodzonych

8.30

Adoracja w int. powołań

9.00

1. ++ Jerzy, zm z rodzin: Nowak, Wacławczyk, Tkaczyk, Tobolik i niekrewnych, którzy pomogli na drodze życia

18.30

1. W int. powołań kapłańskich i zakonnych

2. + Anna Wujcik, Marianna Wajstak i zm. z rodz., Bronisława Wujcik i zm. z rodziny  

PIĄTEK

03.02.2023

Św. Błażeja

6.00

1. ++ Roman i Teresa Kozina, gr.

7.00

1. + Zofia Wawrzyczek, gr.

2. ++ Józefa Hofman jego rodziców i teściów oraz koleżankę Barbarę Doleżych

8.00

1. ++ Irena, Mieczysław Musielski, Urszula Kielar

9.00

1. + Emilia Schwarz o Danuty i Marcina Noworyta

12.00

1. Z  podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., opieką MBNP dla Zbigniewa, Małgorzaty i Marty

17.00

1.

18.30

1. ++ Kazimierz Korbacz i zm. z rodziny

SOBOTA

04.02.2023

 

6.00

1. ++ Roman i Teresa Kozina, gr.

7.00

1. + Zofia Wawrzyczek, gr.

8.00

1. W int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP

8.30

Różaniec

9.00

1. W dniu 30 urodzin Marleny z prośbą o Boże bł. i opiekę MBNP

16.00

Amazonki

18.30

1. ++ Ireneusz i Janusz Łukasik, zm. z rodziny

NIEDZIELA

05.02.2023

IV Niedziela Zwykła

6.30

1. ++ Roman i Teresa Kozina, gr.

8.00

1. + Zofia Wawrzyczek, gr.

9.30

1. + Jadwiga w 4 r. śm. o radość wieczną

11.00

1. + Rudolf, Ginter, Jadwiga i Zofia Wocka

12.30

1. Chrzest

16.00

1. + Eugeniusz Okpisz w 14 r. śm., zm. z rodzin: Okpisz, Niewola, Rachuba

17.00

Nieszpory

18.00

1. + Nataszka Skulska w 29 r. śm.,

19.30

1. ++ Kazimierz Nakonieczny, jego rodziców Janinę i Michała, zm. z pokrewieństwa