Najbliższe wydarzenia

« »
Pn Wt Śr Cz Pt So N
"Nadzieja sprawia, że rośnie miłość, a miłość sprawia że rośnie nadzieja. Z pewnością nadzieja w Boską dobroć sprawia, że rośnie miłość ku Jezusowi Chrystusowi."
- św. Alfons Maria Liguori
Intencje

 

 

INTENCJE mszalne 11–18.04.2021

NIEDZIELA

11.04

II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

6.30

1. + Gerard Szombierski gr.

2. + o. Jan Noga gr.

8.00

1. + Irena Kasparek gr.

2. + Łucja Górecka gr.

9.30

++ Jadwiga i Marek Bardko, Maria i Marcin Kasprzyk

11.00

Za parafian

12.30

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsza opiekę MBNP dla Bożeny i Krzysztofa Kempny                                                z okazji 35 rocz. ślubu

15.00

Godzina Miłosierdzia

16.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., opiekę MBNP w rodzinie dla Krystyny Kuc z okazji urodzin

18.00

++ Tadeusz Zgoda-Zgodziński, jego rodzice Janina i Władysław oraz Genowefa, Władysław Mogiła

19.30

+ Zbigniew Puszcz gr.

PONIEDZIAŁEK

12.04

 

6.00

+ Łucja Górecka gr.

7.00

1. Z prośbą i podziękowaniem za łaski dla Barbary i Andrzeja

2. ++ Julian, Emilia, Marian, Jadwiga i Antoni

3. + Zbigniew Puszcz gr.

8.00

Zbiorowa za Zmarłych

9.00

1. + Gerard Szombierski gr.

2. + o. Jan Noga gr.

18.30

+ Irena Kasperek gr.

WTOREK

13.04

 

6.00

+ Łucja Górecka gr.

7.00

1. O radość wieczną dla Otyli Buczek

2. + o. Jan Noga gr.

3. + Irena Kasparek gr.

8.00

+ Zbigniew Puszcz gr.

8.30

Nowenna do MBNP

9.00

+ Gerard Szombierski gr.

18.00

Nowenna do MBNP

18.30

Zbiorowa do MBNP

ŚRODA

14.04

 

6.00

+ Łucja Górecka gr.

7.00

1. + o. Jan Noga gr.

2. + Zbigniew Puszcz gr.

3. + Gerard Szombierski gr.

8.00

Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., Dary Ducha św., opiekę MBNP dla Piotr z okazji 70 urodzin

9.00

+ Irena Kasparek gr.

18.30

1. + Eugeniusz Drozd

2. ++ Kazimierz Ciurej w 7 rocz. Śm. oraz z rodziny Tarnowska Annę, Andrzeja, Bronisławę (K), Łucja

CZWARTEK

15.04

 

6.00

+ Łucja Górecka gr.

7.00

1. + o. Jan Noga gr.

2. + Gerard Szombierski gr.

3. + Eugeniusz Drozd

8.00

+ Barbarę o radość wieczną

8.30

Różaniec

9.00

+ Irena Kasparek gr.

18.30

+ Zbigniew Puszcz gr.

PIĄTEK

16.04

 

6.00

+ Łucja Górecka gr.

7.00

1. + o. Jan Noga gr.

2. ++ Dorota, Emilia, Franciszek, Antoni i Kazimierz Obszerny

3. Za dusze w czyśćcu cierpiące

8.00

O pomyślny przebieg operacji, wszelkie potrzebne łaski dla Andrzeja

9.00

1. + Gerard Szombierski gr.

2. + Czesław Kopeć w 30 dzień po śmierci

12.00

1. + Zbigniew Puszcz gr.

2. + Irena Kasparek gr.

15.00

Koronka do Bożego Miłosierdzia

18.30

Za Ojczyznę i Ojca św. Franciszka

SOBOTA

17.04

 

6.00

+ Łucja Górecka gr.

7.00

1. + o. Jan Noga gr.

2. + Irena Kasparek gr.

3. + Zbigniew Puszcz gr.

8.00

O zdrowie, Boże bł., łaskę zbawienia i pomoc w nauce dla Roberta Pąpka z okazji imienin

8.30

Różaniec

9.00

+ Gerard Szombierski gr.

18.30

 

NIEDZIELA

18.04

III Niedziela Wielkanocna

6.30

1. + Łucja Górecka gr.

2. + Irena Kasparek gr.

8.00

1. + Gerard Szombierski gr.

2. + Zbigniew Puszcz gr.

9.30

1. + o. Jan Noga gr.

2. + Eugeniusz Drozd

11.00

1. W intencji o. Grzegorza Kozioł z okazji urodzin

2. Do MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o łaskę zdrowia i opiekę dla Agnieszki z okazji imienin

12.30

Zbiorowa za Zmarłych

16.00

1. + Eugenia Sośniak

2. + Mateusz Rajkowski 30 dzień po śmierci

17.30

Nieszpory

18.00

+ Barbarę o radość wieczną

19.30

+ Bogumiła (K) Kielar o radość wieczną