Najbliższe wydarzenia

« »
Pn Wt Śr Cz Pt So N
"Nadzieja sprawia, że rośnie miłość, a miłość sprawia że rośnie nadzieja. Z pewnością nadzieja w Boską dobroć sprawia, że rośnie miłość ku Jezusowi Chrystusowi."
- św. Alfons Maria Liguori
Wspólnota modlitewna

Wspólnota modlitewna  (https://www.facebook.com/WspolnotaKrzyzGliwice) powstała w styczniu 2017 jako filia wspólnoty "Szekinah", po kursach Alpha, które odbyły się w naszej parafii. Wspólnota spotka się co tydzień, aby uwielbiać naszego Pana Jezusa Chrystusa i budować relacje przyjaźni między sobą. Modlitwa jest prowadzona częściowo w języku angielskim.

Zapraszamy wszystkich poszukujących Boga, ludzi i sensu swojego życia. Bóg jest blisko, możemy Go spotkać, "Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich" (Mt 18, 20). Jego imię to Emmanuel, Bóg z nami. On jest z Tobą i ze mną, więc kiedy tylko zaczniesz Go szukać, pozwoli się odnaleźć.

Spotkania wspólnoty odbywają się w każdy czwartek w wyjątkiem trzecich czwartków miesiąca. Zapraszamy na Eucharystię parafialną o godz. 18:30, a po niej, ok. 19:15 na spotkanie w salce (w trzeci czwartek miesiąca jesteśmy na Eucharystii z modlitwą o uzdrowienie w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła na osiedlu Sikornik). Spotkania prowadzą świeccy odpowiedzialni oraz kapłan o. Stanisław Madejczyk CSsR.